Adres

Beroepsorganisatie
Nederlandse Ontwerpers

WG Plein 600
1054 SK Amsterdam

T 020 624 47 48
E bno@bno.nl

KvK V405 390 96
BTW NL 804 954 306 B01
BIC INGBNL2A
IBAN NL20 INGB 0001 8155 00 

Route

Klik hier.

Openingstijden

Het bureau is geopend van maandag t/m vrijdag tussen 9 en 17 uur.

Advies

Onze zakelijke en juridische adviseurs zijn bereikbaar per telefoon. Je kunt je vragen ook per mail stellen: voor zakelijk advies Kitty de Jong (kitty@bno.nl), voor een juridische vraag Kim Braber (kim@bno.nl) of Anouk Siegelaar (anouk@bno.nl). Vergeet niet naam, bureau en lidmaatschapsnummer te vermelden.

Pers

Neem voor persberichten en beeldmateriaal contact op met Freek Kroesbergen (freek@bno.nl).

Redactie

Floor van Essen (eindredacteur) (floor@bno.nl)
Jean-Louis Goossens (jeanlouis@bno.nl)
Freek Kroesbergen (hoofdredacteur) (freek@bno.nl)

Vacatures

Monique Alexander (monique@bno.nl)

Webbeheer

Jean-Louis Goossens (website@bno.nl)